Przejdź do treści
Strona główna » Treningi Personalne

Treningi Personalne

W tym roku wprowadzamy dla chętnych i poszukujących nowych wyzwań współpracę z trenerem personalnym

Hej wszystkim! Jeszcze się nie znamy, dlatego chciałbym Wam powiedzieć co możecie tutaj oczekiwać i znaleźć 🙂 

Dzisiejsze czasy, szczególnie w obliczu pandemii wymagają często zwrócenia się do różnych specjalistów. Czasami po prostu chcemy zmienić się na lepsze wedle własnych, często bardzo wygórowanych  wyobrażeń. Dla wielu równie ważna jest zabawa z dziećmi, praca, nasz wygląd, komfort życia.  A wszystko to każdy pragnie realizować bez niepotrzebnych nam ograniczeń. Mógłbym wymieniać je tutaj po kolei : powszechne sprawy jak ból pleców czy nadmierna masa ciała oraz wiele innych zaniedbań. Rozumiem także, że we współczesnym świecie często patrzymy na okładki gazet, na profile gwiazd czy po prostu reklamy w telewizji.
Te obrazy pokazują nam pewien idealny świat, choć często niestety nie prawdziwy. Z mojej strony chce każdemu umożliwić spełnianie tych wszystkich marzeń i celów. Nawet jeśli są one bardzo trudne do osiągnięcia. Chciałbym, żeby każdy mógł czuć się sprawny, atrakcyjny oraz uśmiechnięty z powodu wyzwań które podjął i zrealizował. Jeśli również tego chcecie to porozmawiajmy razem. Zawsze jestem chętny i otwarty na wszelkie pytania. Z chęcią doradzę, pomogę
i potrenuje razem z Wami 😉

Zapraszam wszystkich do nowo otwartego studia treningowego (otwarte niezależnie od rozporządzeń), dla chętnych możliwe także treningi w plenerze. Oczywiście zależnie od pogody za oknem. Pierwszy trening wprowadzający -50%.

Oferuję m.in.:
– treningi personalne w studiu, w plenerze
– pomoc lub rozpisanie planu treningowego na konkretny cel
– doradztwo żywieniowe wraz z rozpisanymi proponowanymi składnikami i/lub posiłkami
– w sprawach wybiegających poza moje kompetencje,  skierowanie do odpowiednich dietetyków
– w obecnym okresie treningi w domu

Kontakt:

Mailowo: grzesiekflisnik@gmail.com

Telefonicznie: 662-340-293